o Firmie

Firma nasza działa już od 25 lat i systematycznie poszerza zarówno zasięg geograficzny jak i oferowany asortyment. Specjalizujemy się w kompleksowej współpracy w zakresie dostaw środków i urządzeń do utrzymania higieny i czystości

W chwili obecnej posiadamy oddziały w Szczecinie, Poznaniu, Bydgoszczy, Łodzi i Pruszczu Gdańskim.

Jesteśmy AUTORYZOWANYM i jednym z największych dystrybutorów firm o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim i światowym takich jak m.in. ECOLAB, Lakma, Kiehl, Tana, Cleanfix, Zauber, Kimberly Clark, Papernet, 3M oraz wielu innych..


Sprzedajemy profesjonalną chemię, urządzenia i maszyny służące do utrzymania czystości dla klientów instytucjonalnych. Działając w różnych segmentach rynku zapewniamy naszym klientom możliwość kompleksowego utrzymywania czystości wg najwyższych standardów - łącznie z dezynfekcją i sterylizacją, pomagamy we wdrażaniu procedur HACCP, montujemy i serwisujemy użyczane systemy dozujące, a także prowadzimy szkolenia i prezentacje w zakresie oferowanych produktów.

Naszymi klientami od lat pozostają restauracje i hotele, markety, placówki służby zdrowia, oświaty, promy morskie, cukiernie i piekarnie, firmy sprzątające, zakłady pralnicze, produkcyjne, przetwórcze, itp.

Zapraszamy do współpracy